Bursa Umut Kervanı bir aileye daha umut oldu

Bursa Umut Kervanı bir aileye daha umut oldu

HABER TARİHİ: 25 Şubat 2020
2224 Kişi okudu

Bursa Umut Kervanı, mağduriyeti ekranlara yansıyan bir aile için toplanan yardımları ulaştırdı.
Yardıma muhtaç aileleri tespit etmeye çalışan Bursa Umut Kervanı, kentte çok zor şartlarda yaşayan bir aileye daha umut oldu, ailenin yüzünü güldürdü.

Umut Kervanına başvuruda bulunduktan sonra fakir aile tespit komisyonu tarafından tespit edilen ve Rehber Tv’de Ercan Şenol’un sunduğu Umut Kervanı programında mağduriyetinin anlatıldığı aileye yardımseverler tarafından yapılan yardımlar ulaştırıldı.

Gelen yardımlarla kötü hayat şartlardan kurtulan ve yeni bir eve geçme şansı bulan Sakine Ö, dernek yetkilisi ve yardımseverlere teşekkür etti.

Yapılan yardımlardan ötürü yardımseverlere ve yardımların ulaşmasına vesilen olan Umut Kervanı yetkililerine dualar eden Sakine Ö, “Allah hepinizden razı olsun bana ve çocuklarıma sahip çıktınız. Bu mübarek ramazan ayında Rabbim sizleri evlatlarınıza bağışlasın. Ailemin ve tanıdıklarımın yapmadığını yaptınız." diye konuştu.

Daha önce rutubetli bir evde ve kötü şartlarla yaşayan Sakine Ö, "Sizin sayenizde çocuklarımı daha iyi şartlarda yaşatacağım. Rabbim ne muradınız varsa versin." dedi.

Bursa Umut Kervanı Başkan Yardımcısı Rahmetullah Durgun ise yaptıkları yardım faaliyetlerinin devam edeceğini belirterek yardıma muhtaç yüzlerce ailenin olduğunu ve ramazan ayında yardımseverlerin yardımlarını beklediklerini ifade etti.ÜYE GİRİŞİ