VArlık amacımız, Bölge, din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın dünyanın herhangi bir yerinde sıkıntıya düşmüş, felakete uğramış, zulüm görmüş, aç veya açıkta kalmış; savaş, tabii afet gibi sebeplerle mağdur olmuş, yaralanmış, sakat kalmış; evsiz, yurtsuz, tüm insanlara insani yardım ulaştırmak ve bu insanların temel hak ve hürriyetlerinin ihlal edilmesini önlemek üzere çalışmaktadır. Devamını oku..
Elbette, gönüllü formumuzu doldurarak gönüllü veritabanımıza kayıt olabilir ya da iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak etkinliklerimizde gönüllü olabilirsiniz. Devamını oku..
Derneğimize, Tüzükte yazılı amaçları benimseyen, yasal engeli bulunmayan, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip 18 yaşını bitirmiş profesyonel çevirmenler, redaktörler, çeviri alanlarında çalışan akademisyenler, çeviri işletmecileri üyelik başvurusunda bulunabilirler. Başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve gerekli belgeleri ekleyerek yapacakları başvuru Yönetim Kurulu'nun değerlendirmesinde başvuru sahibi üyelik koşullarına Devamını oku..
Yetim çalışmalarının amacı eğitimli, sağlıklı, ahlaki değerleri yozlaşmamış, toplum bilincine sahip, dinamik, şahsına ve yaşadığı topluma yararlı bir nesil yetiştirmektir. Devamını oku..
Yapılan tüm çalışmaları yerinde görebilir, inceleyebilir, ilgili birimlerden bilgi edinebilirsiniz. Bağışların nerede ne şekilde değerlendirildiği, hayata geçirdiğimiz projelerimizin iç denetimlerinin nasıl gerçekleştiği, yardımları yaparken uygulanan kriterler ve çalışma ilkelerimiz gibi birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca tüm çalışmaları üç aylık periyotlarla yayımladığımız faaliyet bültenimizle Devamını oku..

ÜYE GİRİŞİ